Instead of trying to change your past, why don't you try changing your future?
Hopeless dreamer. Crazy about Art. Not a very good writer. Freaky book-colector. Anarchist. Revolutionary. Running with the wolves. The Dollars member. Potterhead. I cry over fictional boys. Wiccan witch. K-pop fan. Totally pesimistic. Farewell.
Skype: maya.ellen
E-mail: maya-ellen-goringtoon@seznam.cz (nezastihnete mě)
Facebook ~ Twitter (skoro tam nejsem)

Newest poem(song): Not So Great After All

Listening Now:
Avalanche
Elite webs:

Tak zase po dlouhé době....

23. března 2010 v 20:46 | Vivianne Nessa Ettelea |  →Blogerino←
Ahojky!!!!
Musím se všem sb omluvit...nějak teď na blog nemám čas,ve škole to jsou samé písemky a navíc mi teď dvě dopadly dost blbě,musela sem se připravit na soutěž....No prostě nestíhám no:(Ale budu se snažit sem chodit a obíhat sbénka.SLIBUJU!!!!Na new desingu se pracuje,bude laděný asi do jarní zelené....anebo ne?Hlasujte dole v anketce,jakou má mít barvu a určo na něm budou bílí vlci!!!Tak ať to ladí:)Mno dneska se mi vyklubal nový dráček z dragonadopters....Alwin,kluk,lizardus a živel má vzdušný...tak klikejte plsky!!!Ať mi vyroste,je mocky roztomilý!!!No,musím jít psát úvahu o sportě(náš profesor na ČJ je do něj fanda) a já nevím o čem mám psát...No slyšeli ste někdy větší kravinu???úvaha o SPORTU?No prostě je to nanic:(Takže veselé jaro a teploučko na tlapky přeje všem vlčátkům VIVI:-*


Dragonadopters
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Afro - sb ´=) Afro - sb ´=) | Web | 23. března 2010 v 21:04 | Reagovat

No... tak to se nemáš. nám zase Božena zadala 10 stránek v PowerPointu napsat nebo najít nšco o našim kraji. Děs!! klikla se mna dráčka.. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama