Farewell.

Květen 2010

Krásné(a netradiční) AT od SoulEvee...

31. května 2010 v 20:09 | Vivianne Nessa Ettelëa |  →Blogerino←
Tak tohle AT jsem dostala před chvilinkou a jsem z něho úplně paf....Prosila jsem totiž SoulEvee,aby nakreslila Vivanessu v ,,lidské" podobě...a výsledek je úžasný!!!!!Koukněte se sami::::

No není to krásné????Jsem to ale kočka,co????XD A šupajdy do rubriky XP

Jo,jsem a jsem na to hrdá

29. května 2010 v 16:10 | Vivianne Nessa Ettelëa |  →Blogerino←
Dobrá....rozhodla jsem se že přece jenom na můj blog přidám i články o své nejoblíbenější věci(to je blbý výraz.lepší by byl spíš způsobu života) a to je magie,čarodějnictví.Jo,jsem čarodějka a jsem na to hrdá.Spousta z vás mě za to bude odsuzovat-proč taky ne????Magie je výmysl,magie je hloupost,nic takového není.Teď nemluvím s Ketou,Zake,Aleou a Stephanie(tedy jestli si tenhle článek budeš číst :)),nevím jak jsou na tom s vírou ostatní.Já už přece jenom nějaké zkušenosti s magií mám-věnuji se jí cca 5 let.Zatím jsem podrobněji studovala Auru,Magii kamenů,magii bylin a magii vody,chystám se na podrobnější rozbor zmíněných témat a s kamarádkou Zake se chystáme naučit telepatii.21.listopadu,jakožto na letní slunovrat se chystám zasvětit jako Wiccanská kněžka a hodně se zajímám o keltskou víru a náboženství-pohanství.A proč tohle dělám???Proč nechci být jako ostatní,normální lidé???Odpověď na tohle mám....já nesnáším přetvářku.A těžko můžu dělat,že tyto věci neexistují,když jsem je viděla,viděla jsem jejich účinek a cítila o úplňku sílu Bohyně,když jsem tančila do půlnoci posvátný tanec...Když při procházce lesem na mě mávají z korun stromů malé dryády a víly....Můžu něco takového ignorovat???NE.A proto se magie nehodlám vzdát...Proto zde brzy přibude rubrika magie.Články budu v 99% psát sama,žádné kopírování nebude,a tak se s váma podělím o svoje zkušenosti.Vy,kdo v magii věříte stejně jako já a máte podobnou myšlenku,ozvěte se mi,prosím.Ráda si s vámi popovídám a podělím se o zkušenosti.Taky pro ty,kteří se chtějí o magii něco dozvědět,tady máte odkazy na moje nejoblíbenější stránky o magii(hodně ostatních má články zkopírované od nich).


Pa vlčátka a sestry a bratři....Nechť má paní nad vámi bdí.

Heh koněěě!!!!

28. května 2010 v 20:18 | Vivianne Nessa Ettelëa |  →Blogerino←
Ahojá!!!
Tak jsem se vrátila z koní....no prostě super to bylo!!!Sice jsem dneska nejezdila,ale i tak to stálo za to....lidi v té stáji celkem v klidu,koně super....akorát jsem zapoměla na gumáky a měla jsem total probahněné tenisky,ale nwa no XD----Dneska jsem nakreslila vlčka-krví(trhali mi zub kvůli rovnátkům a teklo ze mě krve jako z vola,tak proč toho nevyužít???

Hmm zkusím to tady dát,ale nwm jestli to stihnu....

Art Status
AT SoulEvee-námět mám,hned na to vlítnu XD
AT Law-hotovo,ted to zkusím skennout
AT Afi-zpoloviny hotovo XD
Gift pro Garu-dneska to nestihnu :( ale zkusím co nejdřív.promiň.

PP Vlčíci a dračíci a....kočíci a koníci a.....psíci a slepičíci a.....kur** zmlkni mozku XD 

Mrazení

26. května 2010 v 20:30 | Vivianne Nessa Ettelëa |  →Recenze←
Maggie Stiefvaterová: Mrazení
Autorka: Maggie Stiefvater
Počet stran: 342
Vazba: Pevná
Přeložila: Dominika Křesťanová


Mrazení je nádherná kniha,která mě v knihkupectví zaujala hlavně kvůli tomu,že jsou tam vlci :P....Ale po přečtení jsem s potěšením zjistila že to není jen o nich,tahle knížka je jednou z těch,které si ihned získají čtenářovo srdce. Co se mi moc líbilo, bylo pěkné zpracování obálky, ale hlavně výprávění ze dvou pohledů: Grace a Sama.

Mrazení jsem četla už několikrát a pořád patří mezi mé nejoblíbenější tituly. Grace je velmi originální postava, samostatná, trošku zakřiknutá a zanedbávaná svými rodiči. Má od malička krásný vztah k vlkům, přestože ji pokousali, a tento vztah mi přijde hodně unikátní a nečekaný. Sam je takový ten klasický romantik, se staromódním účesem a básnickou duší, kterého si musíte zamilovat. Je to přesně ten typ kluka, který miluje svou lidskost. A zrovna on musel být pokousaný vlky a stát se jedním z nich. Žijí v lese za Graceiným domem, ale v létě je tam neuvidíte. Občas někoho pokoušou, a ten dotyčný pak zmizí beze stopy.

Co se mi na mrazení líbilo nejvíc, byl krásný, vřelý a trošku zoufalý vztah Sama a Grace. Líbí se mi, jak si užívají každou vteřinu chvilek, které mohou strávit spolu a taky mám ráda Samův vztah s Beckem, i když Becka samotného moc nemusím.
Ze smečky jsou moji oblíbení vlci Shelby a Paul, protože Shelby je taková šílená psycho vlčice, a Paul takový tichý a tajemný. :)

Rachel a Olivie, Graceiny nejlepší kamarádky. Víc jsem si oblíbila Olivie, protože s jejím všudypřítomným fotoaparátem mi přijde zvláštnější, než Rachel, která je sympatická, ale bohužel trochu nezajímavá. Co se mi moc nelíbilo, byl vztah Grace a jejích rodičů.

Celkově je Mrazení krásná a povedená kniha, která se hodí nejlépe na chladné zimní večery :).

Závěrečné hodnocení: 9/10

Vivanessa-obrázky od vás (muf!*-*)

25. května 2010 v 22:28 | Vivianne Nessa Ettelëa |  →Fursona←
Tohle jsou obrázky Vivanessy od mých přátel-všechny jsou nádherné a v AT,ale já je chtěla dát i tady....Tak se kochejte...Všechna práva patří autorům!muff!*-*
krásná vivanessa u stromu od AFI
CHCI SI HLÁÁT!!!nádherný obrázek od Garči
Krásný kukuč a hauuuuu od nadané Cally
kam asi utíkám :) úžasná Vivanessa od lenkky
chce se mi spinkat...nwm proč ale tenhle úžasný obrázek od Valchyny na mě působí tak krásné ospale....:)
A krásný,noční obrázek od Osire :-*
Rozkošná Vivanessa v lidské podobě,od SoulEevee!!!Kuju :-*
Sladká Vivanessa s hodinkami od Law :)Děkuju ;)

HOJ 2011

23. května 2010 v 12:33 | Vivianne Nessa Ettelëa |  →Blogerino←
Ahojky....No jak jistě hodně z vás ví,Garča dělá kalendář na rok 2011...a já se přihlásila jako jedna z kreslířů....Takže doufám,že se i vy ostatní přidáte a na těchto stránkách nás podpoříte :p Gara totiž potřebuje taky nějakou pomoc a já myslím,že KAŽDÁ přijde vhod!!!Potřebujem sponzory,lidi co by si kalendář koupili atd....všechny informace jsou tady:BLOG....No a ted ke mě....mám teď toho hodně,takže stopuju výrobu komixu :(....mám hotovou jen jeden náčrtek a plno jiných obrázků na krku,takže komix bude zase aktuální asi až o prázdninách:/ jinak mám rozdělaných dost AT:

Osire:Digitální,zpola hotové,chtěla svoji vlčí podobu....
SoulEvee:pořád s tím mám problém....promiň....
Gara:Hotovo,její vlčí podoba s vlčí podobou Afi a vlčákem ?SAMEM? normálně pastelkama,jenom naskenovat XP
Afi:Normálně pastelkama,její vlčí podoba Darkyna,teď kreslím XD
Law:hotovo,Gabriel,akvarelovýma pastelkama,jenom naskenovat

Takže vidíte,mám toho celkem hodně a ještě 2 obrázky do kalendáře,na měsíce LEDEN A ČERVEN.....takže fakt promiňte s komixem :( 


PPPPP vlčátka;)

Muhaaa I´m only happy when it rains....

17. května 2010 v 20:25 | Vivianne Nessa Ettelëa |  →Blogerino←
HojXD
No,povodňová aktivita nám zavřela školu!!!!JOOO.....Zítra sedím doma,jediné co mi na těch povodních vadí je že nám to zaplavilo čajovnu,takže každý kdo vleze na tenhle blog povinně minutu ticha za nejlepší místo na světě!!!!Fotka....vzpomínková:Já jsem ta uprostřed XD


Takže.....rozhodla jsem se že budu kreslit komix.....dneska a zítra nakreslím hlavní postavy a bude jak jinak,o vlčkách,hl.postavou budu já,další moje kajmí Alea a vymyšlená postava pro tenhle komiks Kaunas.....No uvidíme jak si povedu :)zatím pppppp

Gifts

16. května 2010 v 15:55 | Vivianne Nessa Ettelëa
Zde jsou obrázky,které jsem někomu věnovala jako dárek.

NEKOPÍROVAT!!!!!!!NEVYDÁVAT ZA SVOJE!!!!!BEZ MÉHO SOUHLASU NEPOUŽÍVAT ZA ŽÁDNÝCH OKOLNOSTÍ!!!!Autorkou všech těchto obrázků jsem já,Lady Vivianne.Proto respektujte má pravidla!!!

                                                  PO KLIKNUTÍ NA OBRÁZKY SE ZVĚTŠÍ

GFT for Cally:
GFT for Afi:
Tak s pravdou ven....XD

16. května 2010 v 15:33 | Vivianne Nessa Ettelëa |  →Blogerino←
Hm....já to prostě nevydržela XD
Mluvím o tom projektu,o kterém jsem vám řekla že to je pro vás.No prostě vám to musím prozradit,i když ho ještě nemám hotový...Prostě jsem se rozhodla že nakreslím vaše charaktery(vlčí,dračí atd.) každého zvlášť spolu s Vivanessou,v různých pózách a tak....A nakonec ještě společný obrázek kde budem všichni :)...Tak a je to venku XD....Budu sem obrázky dávat postupně,prosím nehleďte na pořadí,všechny vás mám ráda stejně:) *-*....První už mám hotový a ten je pro Cally....Hnedle ho sem dám,založím pro tohle samostatnou rubriku v my arts,s názvem Gifts takže tam je budu dávat...Vždycky jak dokončím nějakej obrázek dám ho na DA,do té rubriky,napíšu o tom v aktuálním článku a ještě upozorním autora na jeho blogu a DA.....takže se o tom vždycky dozvíte :).No doufám,že vám to udělá aspoň nějakou radost,moje vlčátka a dráčátka a všichni ti ostatní :)....Tak pac a pusu!Vaše Vivi *-*

PS:::Děkuju Gaře za krásné AT!!!Moc se ti povedlo!*-*(V Art Trades)

Bye Bye Uru!!

16. května 2010 v 13:18 | Vivianne Nessa Ettelëa |  →Blogerino←
Hm..nadpis vypovídá o všem....
Takže se tímhle loučím s sbé Uru....Uvedu důvody,ale jen některé,nechce se mi to rozepisovat...

Takže:
1.Uru má každý den nový blog
2.Uru se hnedka s každým pohádá
3.Říká nesmysly XD (např.Ty taky bydlíš na vrakovišti??XD z toho jsem lehala)
4.Dostala mě i ta básnička o Mie a spol....to už je moc

 Já:Copak copak Miinko
Mia:Já jsem hnusné Miminko!:(

Mia:Neumím se prát,
chci si s chlapci hrát!

Já:Ale ano Miinko,
To víš že jsi hnusné miminko.
První věc cos uhodla,
zaspíváme Liola!

Mia: já nechci spívat Liola,
chci aby mě Liola volejzala,
Moji prdel strakatou,
tam tou Liol dužnatou!

Mia:Budeme se k sobě hodit,
Co se ale bude rodit!


Až na to příjde mamina,
Budu pochčitá jak Amina

5.Nadávky Uru neberou konce
6.Nadává komukoliv
7.Vyhrožuje 
8.Chová se jako mimino....
9.Myslí si,že je středem vesmíru
10. A nadává na Valchynu :p (Nic jiného mě nenapadlo a chtěla sem mít 10. důvod tak sry XD)

Takže tímto ti říkám sbohem Uru....a můžeš mě bloknout,můžeš mi psát sprosté komentáře,můžeš proti mě všechny poštvat,vyhrožuj si jak chceš,ale snad moje sbénka(:-*....*-* atd XD) pochopí,že jsi vadná.....

A jinak pro moje BF jak by řekla Dyki....No dokončuju už ten projekt o kterém jsem vám říkala....no prostě to neprozdradím....Taky mám rozdělané nějaké AT *-* kdo chodí na můj DA tak ví...

takže mám AT v tomhle pořadí:

1.Soul Evee-status:Rozděláno,problém mi trochu dělají barvičky,tak promiň zpoždění....
2.Angelka-status:Skoro hotovo....jen pár kosmetických úprav a je to :)
3.Osire-status:Rozděláno,ještě pozadí....
4.Law-status:Ještě nwm co přesně na AT chce....
4.Gara-status:Ještě jsem nezačala,ale brzo už začnu :p

Takže skoro hotovo u 1. tří prvních,2 ještě nenačnuté :)))

CHJO...TAKŽE nic

14. května 2010 v 15:23 | Vivianne Nessa Ettelëa |  →Blogerino←
Hm...ahoj...
takže.....nejela jsem tam :(...jak jinak no,vždycky mi to tak vyjde!No prostě u nás upe prší,takže by to nestálo za nic,tak snad ve středu,nebo v pátek....No,teď nečekejte žádné obrázky,pracuju na jednom projektu,což vlastně taky kreslím a je to pro vás *-* ale víc neřeknu :p

PP vIvIaNnE

No a zítra...snad? :))

13. května 2010 v 19:28 | Vivianne Nessa Ettelëa |  →Blogerino←
Čaw...
No zítra je pro mě docela důležitý den....Jedu totiž s kámoškou do jezdecké stáje přihlásit se jako členka....Asi o mě málokdo z vás ví,že ráda jezdím,i když klusám děsivě a cválala jsem jen jednou(ŽE ŠEJLINKO!!!XD kdo neví,nepochopí...)...a tak jsem se rozhodla že začnu jezdit aktivně...koně mám moc ráda a prostě se chci naučit jezdit....No stránky té stáje jsou tady: HERE...No jdu zkusit zase něco nakreslit v PS....asi zase anime,docela mě to chytlo XD....*-* pp a piště komenty XDVAŠE VIVIVIVIVIVIVIVIVIVIVIVIVIVIERROR!!!!

New pictíc....a zemák:(

11. května 2010 v 14:51 | Vivianne |  →Blogerino←
Ahuj:-*
Jak se máte????Mno dneska byl upe drsný den :§....atletické závody *-*...sice sem se nezúčastnila, a i kdyby jo,tak jdu na sprint a zkazim to,ale i tak jsme měli aspoň volno....Výsledky nebyly tak špatné,když se to tak vezme...No ale to nic....Tak předevčírem jsem dokreslila další anime obrázek,ti kdo chodí na můj deviantart tak ví,co myslím,ale i tak ho sem opožděně dávám do Anime*-* doufám že se bude líbit!!!!No,teď sedím u mamky v práci a dělám úko do Zemáku-prezentaci....no bavit mě to asi nebude X(....teď jsem teda na chvilku online :)...PP

Mno....NUDA....

9. května 2010 v 11:18 | Vivianne Nessa Ettelëa |  →Blogerino←
Jak asik napovídá nadpis,nudím se....strašně.A já když se nudím,tak kreslím....a tak jsem dneska dokončila AT pro Valchynu....Najdete to samozdřejmě v Art Trades →here ... a taky jsem naskenovala ten vodovkový obrázek,ten hnedka jak dopíšu tendle článek dám na DA a potom sem do classics....No,není nic moc,ve skutečnosti teda vypadá o moc líp....No fakt se nudím....Půjdu asi nakreslit dalšího dráčka a večer tu zase přijdu.Doufám že se alespoň vy vlčátka nenudíte tak jako já....Pac a *howl* Viviik *-*

Hehehehe *čajčajčaj* hehehehe

8. května 2010 v 11:17 | Vivianne Nessa Ettelëa |  →Blogerino←
ČAAAAAJ!!!!
Nj mě jebeXD ale včera měla kámoška Alea narozky v čajovně.....naší milované čajovně a tak jsem pořád ještě přečajovaná XD.....mno majáles byl fajn....možná sem dám nějaké fotešky atd. ale byla tam Markéta Konvičková, kamojdy se s ní fotily,ale já ne :( protože sem šla do knihkupectví s mon pére et frére a koupila jsem si supeeeer knížku Jak nakreslit....Draci OD NEON link→ .....No upe nádherná knížka co dodat....a tak sem hnedle nakreslila dráčka,za pár minutek je v classics :)No letím,.ale asi se tu dneska pozdějc ještě ukážu *-* PPPPP ViVi XD

Další obrázek....a tentokrát se mi i líbí XD

3. května 2010 v 19:03 | Vivianne |  →Blogerino←
Ahoj....mám nakreslenej nový obrázek,zase anime,ale poprvé v digitální formě a jsem s ním poprvé spokojená!!!Je to dárek pro moji super kámošku Zakerai-její blog s básničkama a povídkou(s hl.postavou Tygrou,o které teď mluvím že sem ju nakreslila) je tady:...Najdete ho v galerii anime,je úplně dole no....a doufám že se bude líbit i vám!!!!A ještě mám nakreslený jeden obrázek vodovkama,ale mamka nemá doma skener tak ho sem dám až příště jo???PP vaše vivi

                                                   
ikonka

Hurááá!!!Hm už asi víte co XD

2. května 2010 v 18:16 | Vivianne Nessa Ettelëa |  →Blogerino←
Takžee......od dneška mám zase povolený komp!!!!Jooooo!!!!A neodolala sem a v digitals mám pro vás novej obrázek muhahaha nebo tady:→TADY←...nO a jdu s ním nastavovat dess,jenže se mi to trochu seká no....moje milovaná Cally mi vnukla nápad-_- ale já ho neprozradím XD.....No budu kreslit kreslit kreslit,a to vám musí stačit!!!XD PP Vivi(nasraná na blog.cz)

MAJÁLES A AIW

1. května 2010 v 17:10 | Vivianne Nessa Ettelëa |  →Blogerino←
Zase na skok here XD!!!NEZAPOMEŇTE SE MI KOUKNOUT DO GALERIE NA TY NOVÉ OBRÁZKY!!!
Mno...Já se tak těším na čtvrtek!!!!(To taky vysvětluje ten nadpis)!!!!O rok starší třída(já jsem tedkom v osmičce) nám domluvila,že půjdem taky na majáles!!!JOOOO!!!!(majáles je něco jako májová slavnost studentů,průvod v co nejpestřejším oblečení a maskách s koncíkemXD)Já sem se rozhodla že pudu za Kloboučníka z AIW!!!Muhahahaha do teď jsem vyráběla klobouk....podobný jak ve filmu ale barevnějšíXD....No...asi pudu ven na houpačku a budu se kochat mým dílkem...takže dneska už podruhé pa!

Čaw:)a Čaj!!

1. května 2010 v 10:19 | Vivianne Nessa Ettelëa |  →Blogerino←
Ahoooj!!!!
No naši jeli pryč a tak já doháním to,co sem zameškala....Lencce jsem udělala konečně AT a dala jsem sem ty obrázky:všechny je najdete v Anime::HERE  v Classics::HERE a v Art Trades::HERE....doufám že se líbí!!!!Kdyby něko chtěl udělat AT,tak moc ráda udělám!!!!stačí napsat sem na blog,nebo na deviantart!!!Přeju všem sbénkám krásnej první máj....i když u nás pršíXD PP vaše Vivi

Vivanessa

Art Trades

1. května 2010 v 9:49 | Vivianne
Art Trades,ode mě pro přátele:

NEKOPÍROVAT!!!!!!!NEVYDÁVAT ZA SVOJE!!!!!BEZ MÉHO SOUHLASU NEPOUŽÍVAT ZA ŽÁDNÝCH OKOLNOSTÍ!!!!Autorkou všech těchto obrázků jsem já,Lady Vivianne.Proto respektujte má pravidla!!!

                                                  PO KLIKNUTÍ NA OBRÁZKY SE ZVĚTŠÍ      
AT pro Valchynu:
AT pro Lenkku:
AT pro Cally:

AT pro Shiranui:
AT pro Afro:
AT pro Osire:
AT pro Garu:
AT pro SoulEevee:


Art Trades ,od přátel pro mě,všechno to jsou nádherné skvosty:

AT od Cally:DÍÍÍKY :-*
AT od Valchyny:DÍÍÍKY :-*
AT od lenkky DÍÍÍKY :-*
AT od Garči DÍÍÍKY :-* (Gara čeká na AT ode mě)
Krásné,noční AT od Osire:
Rozkošná Vivanessa v lidské podobě,AT od SoulEevee!!!Kuju :-*
Hezuu stromové AT od Afi