Instead of trying to change your past, why don't you try changing your future?
Hopeless dreamer. Crazy about Art. Not a very good writer. Freaky book-colector. Anarchist. Revolutionary. Running with the wolves. The Dollars member. Potterhead. I cry over fictional boys. Wiccan witch. K-pop fan. Totally pesimistic. Farewell.
Skype: maya.ellen
E-mail: maya-ellen-goringtoon@seznam.cz (nezastihnete mě)
Facebook ~ Twitter (skoro tam nejsem)

Newest poem(song): Not So Great After All

Listening Now:
Avalanche
Elite webs:

Arnošt Vašíček+čajovna :)

10. října 2010 v 14:18 | Vivianne |  →Blogerino←
Ahoj!!!!:)

Tak zase,po hodně,hodně dlouhé době tady...Předem se chci omluvit za svoji nepřítomnost,hlavně vám,moje nejdražší sbéčka :(...Ale pochopte,začala škola a já jaksi zapoměla na své možnosti a časová omezení a nadělala si na DeviantArtu plno ACEO výměn,které teď musím všechny nějak dodělat....A tak když smícháte ACEA,školu,kroužky a k tomu ještě přidáte studium ruštiny a čtení,vyjde vám nejspíše bolest hlavy.Navíc se čím dál více učím pracovat s aurou a magií celkově,a tak mi na blog vážně nezbýval čas.


Teď k tomu,o čem dneska hodlám psát...V pátek jsem byla domluvená s nejlepšíma kámoškama,Dangee a Aleou,že půjdeme do nově postavené(původní stavbu zničili,Němci,teda alespoň myslím...nebo komunisti??Oo) kavárny Avion,kvůli pitomé stížnosti konkurecne přejmenované na Noivu(NOIVA-AVION pozpátku (:) na prezentaci českého spisovatele,scénáristy a záhadologa Arnošta Vašíčka.BTW:Znáte někdo český seriál Strážce Duší???Tak scénář k němu napsal právě Vašíček.A jelikož ta začínala v 6 hodin,rozhodly jsme se,že ještě s Katkou a Míšou půjdeme nejdříve do čajovny...V čajovně jsme probíraly témata,která radši zveřejňovat nebudu XD...Ty cca 3 hodinky uběhly jako voda a my potom,co jsme půl hodiny dělily sumičku za čaj atakdále fofrovaly,už jen 3,do Noivy na druhém konci města.Bylo za 5 minut šest,ve městě davy lidí a k Noivě takové...3 km???Každopádně jsme přiběhly taktak,čekalo už se jenom na nás(Naštěstí už tam seděla Aleina mamka a náš příchod jim oznámila),zacvakali jsme 50kč za vstupné,sedly si,objednaly colu(no,Dangee ne XD)a za chvilku to začalo.Bylo nás tam asi 20,25 težko říct a seděli jsme natočení ke stěně,kde viselo plátno,a na něm jela prezentace...Arnošt Vašíček byl asi 45-50 letý pán,při tělě a s kouzlem osobnosti,jaké pohledáte XD...prezentace byla úžasná,pan Vašíček vyprávěl s humorem a my tři z něho ani na chvilku nespustily oči XD...čím začal,si nemůžu vůbec vzpomenout,každopádně mluvil o mumiích,zvyky a mýty jihoamerických indiánů,záhadných zvířatech,záhadě řeky Gangy a Váranasí,taky hodně mimozemšťanech,sochách a taky o děsivých brýlích...no bylo toho každopádně hodně,trvalo to skoro 3 hodiny,vytáhnu některé vtipné,nebo zajímavé momenty:

1)Vašíček mluvil o tom,jak jihoamerické indiány zaujala kamera,cituji ho jen volně :)

,,A když jsem ho natočil,ukázal jsem mu pořízené záběry a on hned volal všechny z jeho kmene a pořád po mě chtěli,abych je točil.To mě polilo horko,jelikož jsem neměl příležitost si kameru nabít...Tak jsem náčelníkovi řekl,že bych byl rád natočil nějakou bojovou scénu.A on se zamyslel,pak se usmál a mávl rukou se slovy:,,To nebude problém,tak my vyvraždíme sousední vesnici,ti už nás pěkně dlouho serou..."A hned svolával válečníky do boje.Myšlenka na zbavení se otravných sousedů se mu tak zalíbila,až jsem mu to musel rychle rozmluvit..."

2)Vašíček mluvil o tom,jak je Ganga(Indická svatá řeka) znečištěná...


,,Záhadou je,že je Ganga hrozně znečištěná,protože do ní obyvatelé chodí na záchod,pohřbívají do ní mrtvé a zároveň z ní pijou a čistí si v ní zuby,ale ve Váranasí,posvátném městě Indů,když z Gangy vyjmete vzorek a podrobíte ho testům,ukáže se,že je zde vody Gangy dokonale čistá.A tak se ptáme:,Jak je to možné?´Existují různé teorie,někteří říkají,že ve Váranasí jsou na dně Gangy mimozemšťané a ti tu vodu čistí,někteří mluví o posvátných bylinách....Moje teorie je ta,že ta voda je tak dokonalá,protože každý mikrob s trochou sebeúcty se těm sračkám vyhne obloukem..."

2)Další zvyklosti indiánů...


,,Tento národ zřejmě bojuje pouze pro zábavu,čemuž nasvědčuje i to,jakým způsobem řeší vyrovnání po boji.Předpokládali bychom,že vítěz dá poraženému nějaké sankce,ať už si vezme kořist,ženy,území nebo daň,ale u těchto kmenů je to mu naopak.Dejme tomu,že po boji,kde padne na jedné straně 6 mrtvých a na druhé 3,je vítězem logicky ten,kdo má méně mrtvých,tedy ten se třema mrtvýma.Ten ale nezíská žádné věci,naopak musí poraženému vyplatit za každého padlého navíc prase."


Je toho víc,ale to bych se asi upsala XD koupila jsem si od něj i knížku,kterou mám podepsanou a kterou už jsem si přečetla,a musím uznat,že je skvělá....


Tak se tedy loučím a doufám,že ne na dlouho!!!Pa,vaše Vivi
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Keta Keta | Web | 10. října 2010 v 16:23 | Reagovat

Lol, super, tyhle citace mě vážně pobavily xD
Ale taky mě dost pobavilo, že vás tam bylo dvacet celých dvacetpět xD ("Bylo nás tam asi 20,25") Dvacetipětinu člověka bych chtěla vidět xDD

2 Lady Vivianne Lady Vivianne | Web | 10. října 2010 v 17:28 | Reagovat

Looool no tak víš jak to bylo myšleno XD

3 Casion twoje SBééééčko!!! Casion twoje SBééééčko!!! | Web | 10. října 2010 v 18:43 | Reagovat

jj no tak haluz :D

4 Alea Alea | 11. října 2010 v 8:41 | Reagovat

To byla sranda mno XD

5 Rabe Rabe | Web | 11. října 2010 v 17:05 | Reagovat

to muselo být zajímavé, krásný dess :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama