Instead of trying to change your past, why don't you try changing your future?
Hopeless dreamer. Crazy about Art. Not a very good writer. Freaky book-colector. Anarchist. Revolutionary. Running with the wolves. The Dollars member. Potterhead. I cry over fictional boys. Wiccan witch. K-pop fan. Totally pesimistic. Farewell.
Skype: maya.ellen
E-mail: maya-ellen-goringtoon@seznam.cz (nezastihnete mě)
Facebook ~ Twitter (skoro tam nejsem)

Newest poem(song): Not So Great After All

Listening Now:
Avalanche
Elite webs:

Květen 2011

Follow me on tumblr :P

26. května 2011 v 20:47 | Vivianne Nessa Telemnar |  →Blogerino←
Hurá :D

Založila jsem si nový, anglický "blog" na službě tumblr.com....Už jsem o tom dlouho uvažovala, protože vzhledem k tomu, že mám spoustu přátel angličanů a miluju angličtinu bych ráda psala svoje "news" v angličtině, a něchtěla jsem přetvořovat tenhle ryze (až na vyjímky) český blog. Tak si holt založím nový, anglický, ale naprosto stejný jako je tenhle... Check It Out Baby :P


Hunger Games Wallpapers

22. května 2011 v 21:53 | Vivianne Nessa Telemnar |  →Kresby←
Tak jsem se v pátek a včera nudila, že jsem udělala, držte se, dvě tapetky k mojí nejoblíbenější knižní sérii Hunger Games. Vypadá to procentuálně tak na 40%.... Pokud chcete vidět tapety na 100% koukněte se http://sweet-destiny.blog.cz/ http://www.left-unspoken.net/shadowoftheday/ http://staringatthesun.shattered-memories.net/ :). Ale když srovnám moje staré tapety, jedná se o docela velký pokrok :). S jednou z tapet jsem taky udělala, jak jste si jistě všimli, nový layout, což je po dlouhé době konečně změna....Snad se líbí :)