Instead of trying to change your past, why don't you try changing your future?
Hopeless dreamer. Crazy about Art. Not a very good writer. Freaky book-colector. Anarchist. Revolutionary. Running with the wolves. The Dollars member. Potterhead. I cry over fictional boys. Wiccan witch. K-pop fan. Totally pesimistic. Farewell.
Skype: maya.ellen
E-mail: maya-ellen-goringtoon@seznam.cz (nezastihnete mě)
Facebook ~ Twitter (skoro tam nejsem)

Newest poem(song): Not So Great After All

Listening Now:
Avalanche
Elite webs:

Do školy? Cože? To jako fakt?

31. srpna 2011 v 20:05 | Vivianne Nessa Telemnar
Konniciwa, všichni :D

Nevšímejte si prosím lehce schizofreního názvu... Přišlo to tak brzo a náhle, že ani nevím co si o tom mám myslet... Na jednu stranu se do školy docela těším a na druhou... prostě je to na mě moc rychlé :D. A ptám se sama sebe: co bude s kreslením? S psaním? S blogem? S deviantartem? S ANIME? :D... No, blog, DA a psaní snad nějak zvládnu, kreslení omezím a Anime taky (jediné štěstí, že jsem za prázdniny skoro dokoukala Fairy Tail, jsem, mám ten dojem, u 89. dílu, zatím jich je 94 a asi každý týden v pondělí je další, tak snad to o víkendu dokoukám :3 a pak už jenom díl týdně * miluji tě, Grayi Fullbustere xD :3*)

Mám naraženou ruku... Jasně, to není nic moc hrozného, ale mám :D. Což může být problém, pokud se doopravdy přihlásím na šerm. Ano, já a moje divné koníčky. No. Asi se nepřihlásím. Prvák je prý nejhorší rok co se týče učení. A ještě angličtina :). Bez ní bych nemohla žít - no jak bych se pak mohla dívat na FT? A psát si s lidma na DA? :D. Asi nijak.

Potřebuju něco na probuzení. Něco fakt nebezpečného, něco co by mě pořádně rozhýbalo, něco akčního. Pořádnou bitku nebo tak něco. Motorka nefungovala tak, jak měla (neřešit) a zjevně to nestačí. To, že jsem náročná to o sobě vím. V mnoha směrech. Ale potřebuju se uvolnit. Totálně, beze zbytku vypnout a soustředit se na na jedinou věc. Plus mám chuť někomu rozbít držku (že by kvůli té ruce? :O).


Tohle je asi nejhezčí video co jsem kdy viděla k párování LucyxNatsu. Jsou taaaak roztomilí!!! Jestli Natsu bude ještě jednou myslet na Erzu nebo Lisannu (Erza je v poho, ale Lisannu fakt nesnáším, fuj) tak mu osobně rozbiju tu jeho roztomilou držku. Jo, a taky nechápu, proč má ty super sweetie kawaii steampunkové brýle jenom Natsu z Edolasu. Hrozně mu sluší :3. Asi brzo nakreslím nějaký jejich obrázek :D Žádný záchvat žárlivosti? No možná trošku :D. Ale Gray je stejně lepší lepší lepší lepší lepší.... Ice Make Lance!

Sayonara, vlčci moji :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Keta Keta | Web | 1. září 2011 v 9:51 | Reagovat

Anime? Ty taky? Co na tom všichni vidí? :D
Ten nadpis zcela vystihuje moje pocity xD

2 Rabe Rabe | Web | 2. září 2011 v 15:43 | Reagovat

jo škola přišla opravdu brzo já bych ale řekla že prvák je nejhezčí a nejlehčí rok na střední

3 Casion twoje SBéééééééčko!!! Casion twoje SBéééééééčko!!! | Web | 2. září 2011 v 21:10 | Reagovat

medzi pozastavenými si preto, lebo si sa nezapísala do triedenia... myslím, že si vtedy mala pozastavené aj keď teraz už nemáš a nechcela som si ťa vymazať...

4 Rabe Rabe | Web | 3. září 2011 v 19:14 | Reagovat

já mám nejraději Jona Sněha, Daenerys, Tyriona a Aryu jsou to chytlavé knihy, musí se dočíst všechny :D a seriál byl úchvatný

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama