Instead of trying to change your past, why don't you try changing your future?
Hopeless dreamer. Crazy about Art. Not a very good writer. Freaky book-colector. Anarchist. Revolutionary. Running with the wolves. The Dollars member. Potterhead. I cry over fictional boys. Wiccan witch. K-pop fan. Totally pesimistic. Farewell.
Skype: maya.ellen
E-mail: maya-ellen-goringtoon@seznam.cz (nezastihnete mě)
Facebook ~ Twitter (skoro tam nejsem)

Newest poem(song): Not So Great After All

Listening Now:
Avalanche
Elite webs:

2. Narozeniny a příběh mého blogování

28. října 2011 v 2:40 | Vivianne Nessa Ettelea Telemnar |  →Blogerino←
Ohayou Gozaimasu!
Mám pro vás jednu nedůležitou a bezvýznamnou zprávu, a to:

Dnes, 28.10. 2011 slaví můj blog svoje 2. narozeniny.


Předtím, než vás "obdaruju" nějakou blbůstkou, jako úryvkem z Ametysty, obrázkem nebo jakousi povídkou, vás musím potrápit nějakým superzvláštím a extradlouhým článečkem, samozřejmě.Tak mě napadlo, že bych mohla sem na blog šoupnout nějakou historii svého blogování :D.
Tenhle blog, http://wolfsdream.blog.cz rozhodně nebyl můj první. Předcházely mu spousty jiných blogů, některé jsem měla pár měsíců, některé jen pár týdnů a některé dokonce dnů. Pokusila jsem se vyhledat pár z nich a co nejstručněji vám tady ukázat, jak jsem se změnila z Barbie Miss kopírování do tak trošku Gothic knihomolky se závislostí na japonštině. Rozhodla jsem se to rozdělit na 3 jakési fáze. Všechny blogy určitě nenajdu, ale pokusím se najít jich co nejvíc.

PS:Za obsah, který na mých starých blozích najdete neručím, a nechápu sama sebe, proč se veřejně vystavuju tomuhle ponížení :D.

FÁZE PRVNÍ: BARBIE MISS CTRL+C

Mým úplně prvním blogem byl:

Založila jsem si ho 17.2. 2007. ANO, bylo mi necelých 11. ANO, nebyla jsem vlčice, ale dráček. Mám ten dojem, že jsme si ho zakládaly společně s kamarádkou Nelčou (její blog byl, tuším, n-e-l-i-n-k-a.blog.cz, ale už ho smazala) a tak začala moje posedlost blogařením. Prosím pochopte, že v té době jsem byla osobnost podobná růžovému smétáku a všechno, po čem jsem toužila, bylo být POPULÁRNÍ. Takže moje největší kamarádka v té době byla přetvářka. A zkratky ctrl+c a ctrl+v. Pokud se proberete těmi málo články, které v tom 6-ti měsíčním intervalu, kdy blog fungoval vznikly, zjistíte, že jsem byla prakticky neschopná stvořit cokoliv vlastního. Možná až na zoufalá volání o popularitu, jak lze například vysvětlit tenhle článek: http://d-r-a-c-e-k.blog.cz/0702/komentare . Neoriginální a neosobní články, jako fotky Anastacie (vždyť já ji nikdy neposlouchala!) a články typu "bleskajda" atakdále.

Tahle fáze naštěstí netrvala dlouho, ale vytrvale se cpala i do jiných blogů, které jsem měla později. Vždycky jsem za snahou udělat můj blog populárním začínala tím kouzelným ctrl+c... Doufám, že jsem to už opravdu překonala.
Jak jsem řekla, můj první blog jsem přestala používat o 6 měsíce později od jeho založení, 13.7. 2007 na něm má aktivita definitivně skončila. Díkybohu. Obávám se ale, že druhý fáze nebyla o nic lepší.

FÁZE DRUHÁ: HUMANITNÍ BLOGERKA SE SPOUSTOU VOLNÉHO ČASU

V další fázi mé blogerské kariéry se ze mě stala holka s OBROVSKOU chutí pomáhat lidem. Snažila jsem se vytvářet blogy pro ostatní, a kvůli tomu vznikly KUPY blogů, kterých jsem většinou do týdne nechala. Střídala jsem povahy stejně jako blogy, někdy jsem se snažila zachránit svět ( dobře, to je možná ušlechtilé), jako na tomto webu:
Někdy jsem se hrozně moc snažila poskytovat informace, jako tady:
A někdy jsem chtěla vytvořit portály pro lidi, kteří nemají nic na práci:
Dokonce jsem se pokusila i o prodej vlastních šperků:
A nesmírná spousta dalších.Mám silný dojem, že pod mojí taktovkou vznikly i online Bradavice, ale to si nejsem jistá. Těch blogů bylo tolik, že už si 90% z nich nepamatuju, nebo jsem smazala.
Tyhle blogy vznikaly většinou v roce 2008, o prázdninách a svaluji to na přemíru volného času, jinak si to vysvětlit nedokážu. V té době jsem nejčastěji používala přezdívku Maya, tak jsem si tehdy říkávala.

FÁZE TŘETÍ: SVĚTLO NA KONCI TUNELU ANEB VIVIANNE SE VZPAMATOVÁVÁ

Ano, nyní budu mluvit už o té světlejší stránce mého blogování. Tahle fáze se už skoro úplně odprostila od pitomého barbie a neoriginálního kabátu a přeskočila na osobnější, temnější a mnohem rozumnější (je-li možno mou osobu považovat za rozumnou) notu. Tahle fáze začala nejspíš v té době, kdy jsem se začala zabývat magií, energií, aurou a tajemnem a nadpřirozenem celkově. Mohla bych říct, že začala, když jsem si založila tenhle blog, ale to není pravda. Ve skutečnosti to začalo ještě o rok dřív a prolínalo se to s fází 2 - začalo to totiž mým 2. největším blogovým projektem, a to blogem:
Tenhle blog má pro mě pořád jistou nostalgickou hodnotu, a je zvlástní, protože se tam kombinuje barbie styl 1. a 2. fáze a tajemno styl 3. fáze. V rubrikách (a že jich je!) najdete pod rubrikou "MAGIE" rubriku "MEĎANCI A SPOL". Sice mě to svým způsobem odpuzuje, ale blog pro mě má srdeční hodnotu, a navíc zažil dobu, kdy jsem přešla od jména Maya ke jménu Nessie a pak k Vivianne. Kombinací Nessie a Vivianne pak vznikla Vivanessa, moje vlčí fursona.

A po Maycinblogu vznikl tenhle, můj nejmilovanější

http://wolfsdream.blog.cz

Sice jsem tady taky začínala kopírováním, ale už to nebylo tak hrozné jako předtím... A pak jsem se snad vylepšila na plnohodnotnou autorskou blogerku :).

Od té doby, řekla bych, se všechno moje blogování o dost zlepšilo. Pořád mám trošku úchylku na zakládání blogů, ale snažím se na nich být aktivní a jsou většinou o normálních tématech.

BLOGY KTERÉ JSOU MOMENTÁLNĚ MOJE VEDLEJŠÍ A AKTIVNÍ:

Můj sesterský blog:
- kde se zabývám mojí literární tvorbou

Moje dva blogy, které jsem založila se setřičkou Allison:
- kde rozebíráme různé záhady dějin lidstva
- na které jsem už dlouho nebyla, ale zabýváme se tam přírodní magií :)

Můj blog s Zakerai:
- který je nečekaně o našem milovaném anime Fairy Tail :)


Tak, tohle by byla historie mojí blogové tvorby. Doufám, že vám z toho nerupla hlava :)

Tak přeji všechno nejlepší, wolfsdream a děkuji ti, že tě mám Mrkající Taky děkuji všem mým sb, starým i novým, za to, že sem pořád ještě chodí a čtou to tady.

Sayonara,

Vaše vlčice Vivianne Nessa Ettelea Maya Ellen Telemnar - Goringtoon. Hai.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Casion twoje SBééééčko!!! Casion twoje SBééééčko!!! | Web | 28. října 2011 v 10:18 | Reagovat

jéé super história, dosť zaujímavá :D samozrejme mocky gratulujem!!! ja som začala blogovať asi niekedy v 12 rokoch...

2 Lady Vivianne Nessa Telemnar Lady Vivianne Nessa Telemnar | Web | 28. října 2011 v 10:39 | Reagovat

[1]: No tak já jenom o rok dřív, to není žádný rozdíl :D Ale ty blogy jsou hrozné...

3 Yasemin Other Van de Notte -Twoje SBéčko Yasemin Other Van de Notte -Twoje SBéčko | E-mail | Web | 28. října 2011 v 14:28 | Reagovat

No tak teda to máš dosť pestré :D lol :D ja som začala blogovať tento rok tuším :D a je to dosť oprus :D

4 Keta Keta | Web | 28. října 2011 v 19:06 | Reagovat

Páni, "barbinismus" bych od tebe nikdy nečekala xD
Blahopřeji blogu k narozeninám, jsem ráda, že ho máš :3

5 tajemnaelfka tajemnaelfka | E-mail | Web | 29. října 2011 v 20:28 | Reagovat

Ještě dodatečně gratuluji :)

6 OfeliaTucker35 OfeliaTucker35 | E-mail | Web | 11. prosince 2011 v 4:19 | Reagovat

Make your own life time easier get the <a href="http://goodfinance-blog.com/topics/mortgage-loans">mortgage loans</a> and everything you need.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama