Farewell.

Prosinec 2011

Veselé....Vánoce?

24. prosince 2011 v 22:17 | Vivianne Nessa Ettelea Telemnar |  →Blogerino←
Konniciwa...

Tak se zase po neobvykle dlouhé době ozývám. Omlouvám se za moji neaktivitu, ale měla jsem docela problémy se známkami ve škole, a musela jsem to napravit, tak jsem si od blogu dala trochu pauzu, abych nedopadla v lednu špatně. Díky za trpělivost, teď už jsem snad zpátky :D

V prvé řadě vám všem co slaví vánoce, přeju šťastné a veselé :3. Já ten svátek nijak v oblibě nemám, jsem koneckonců Wiccanka, a pro nás pohany je tohle téma trošku citlivější... Každopádně mám docela radost z dárků, které jsem si letos z 90% vybírala sama :D. Největší radost mám suverénně z mojeho milovaného Death Notu. Ne, bohužel jsem nedostala ten sešit od Ježíška Shinigamiho, ale kompletní sérii manga a k tomu ještě 13 díl, neboli "How to read it".

Fotky sice nejsou moje, ale snad postačí :D Už jsem je prolistovala, a musím říct, že jsem nadšená, tolik Mella a Neara :D. Joké, už mlčím, chápu, že to skoro nikdo neviděl/nečetl, ale rozhodně doporučuju!!! K tomu jsem dostala ještě knihy Váhání a Válečníka (VV,vidíte :D V-i-v-i :D), košili kterou jsem si vybrala, parfém, který jsem si vybrala a ještě pár věciček :).

Copak jste dostali vy??? (Pokud slavíte, samozřejmě). Jenom se pochlubte :D

Další věc, kterou musím napravit, je samozřejmě:

VYHODNOCENÍ SOUTĚŽE O KNIHY

Nebudu to zdržovat, rozhodla jsem se takhle:
1.Místo - Allison Sinclaire
ZÍSKÁVÁ knihu ERAGON

2.Místo - Keta
ZÍSKÁVÁ knihy UPÍŘÍ DENÍKY I. a II.

3.Místo - Casion
ZÍSKÁVÁ knihu OPUŠTĚNÁ

Prosím, pošlete mi na e-mail svoje adresy :3

Děkuji všem co mi něco poslali, všechny dílka byly úžasné a bylo to těžké rozhodnout, takže gratuluju výhercům a v lednu se to pokusím poslat.

Tak to by bylo pro dnešek asi všechno, zatím sayonara, mina-san :3

A yay for yaoi!!!

Vivianne Telemnar, neboli Vivi :D A nezajímá mě, že vás to nezajímá :D