Farewell.

Prosinec 2012

Bringing it back!

5. prosince 2012 v 22:21 | Vivianne Nessa Ettelea Telemnar |  →Blogerino←
Konnichiwa~
Tak jsem zase na chvilku tady XD

Vím že sem moc nepíšu, ale škola mě ubíjí, sakryš, ani na psaní nemám čas ;A;...
Mám ale dobrou zprávu, AMETYSTU se mi možnáá podaří zachránit :D
Díky mé úžasné kamarádce Zakerai, která měla na svém počítači asi polovinu knížky, kterou jsem jí kdysi poslala, bych nemusela psát celou Ametystu znova, takže až dokončím naši společnou fanfiction (kterou si nikdo z vás nikdy nepřečte, sorry xD), vrhnu se na ni! Bude to chtít i plno úprav v těch stávajích kapitolkách, ale ušetří mi to spoustu práce! A taky budu pokračovat na svém stávajícím projektu, který je v angličtině, ale možná bude i v české verzi (jupí!). Nebýt mých úžasných Dollars (pokud nevíte kdo jsou, zajděte na stránku http://dollars-bbs.org , heslo je baccano), kteří mi jako rodilí mluvčí opravují gramatiku, bych asi nikdy nebyla schopná něco takového vytvořit, ale jsem ráda že můžu. Angličtina je totiž krásný jazyk, a hodně věcí v něm vyzní líp (hlavně co se týče vztahů, boyfriend mi zní mnohem lépe než... co? Přítel? Kluk? Fuj)... Takže jsem jim hooodně vděčná :) Až to bude trošku rozpracovanější, asi to sem dám, stejnak sem skoro nikdo nechodí haha xD.

Škoda jenom že nemám na blog čas... Kdyby nebyla ta ASDFGHJKL* škola, nebyl by žadný problém prakticky s ničím. Navíc jsem v říjnu přechodila virovou infekci a jak mi bylo sděleno doktorem, to je hooodně špatná věc, takže teď se to se mnou táhne už měsíc a půl, jsem pořád slabá, nemocná, a hlavně bez motivace.. Jediné co mě ještě baví je spát a jíst xD. Snad se z toho brzy vylížu, za dveřmi jsou vánoční prázdniny a to je čas na PSANÍ! :P
No já jdu, je celkem pozdě, i když pochybuju že usnu, když jsem prospala celý den (ano, šla jsem spát v 11 včera a vzbudila se v 5 odpoledne dneska, fakt super. Ale zítra je škola (zatraceně), takže se budu muset pokusit.

Dobrou noc vlčátka
Sayonara.